Mieszkanie Sochaczew 46m2

Mieszkanie Sochaczew

Niestety to mieszkanie jest obecnie wynajęte

Oferujemy wynajem mieszkania w Sochaczewie o powierzchni 46m2, jest to mieszkanie 2 pokojowe – sypialnia i salon plus łazienka i kuchnia, niewielki korytarz.

Mieszkanie jest usytuowana w bardzo atrakcyjnej okolicy Sochaczewa na styku 3 ulic ,15 Sierpnia, Licealnej oraz Traugutta – tuż przy samym Liceum im.Chopina.

Mieszkanie jest w takiej okolicy że wszędzie jest blisko i do ul. Warszawskiej i do dworca PKP czy do Olimpijskiej na której jest MOSiR.

Pod samym mieszkaniem ścieżki rowerowe, 2 przystanki autobusowe i bezpłatny parking (tuż pod samym mieszkaniem)

Mieszkanie Sochaczew – salon rzut na witrynę

Na powyższym zdjęciu jest salon o powierzchni ok 18 m2 w którym znajduje się narożnik rozkładany, stół, witryna szafka pod telewizor oraz półki na książki

Mieszkanie Sochaczew – salon -rzut na narożnik

Na powyższym zdjęciu tego mieszkania rzut na narożnik.

Mieszkanie Sochaczew – sypialnia

Sypialnia z dużym łożem małżeńskim, po lewej słabo widoczna duża szafa przesuwna, obok niej (nie ma na tym zdjęciu) jest jeszcze jedna szafa.

Mieszkanie Sochaczew – widok z holu

W holu wieszaczek, szafka na budy na prawo wejście do łazienki dalej wejście do kuchni (bez drzwi)

Mieszkanie Sochaczew – kuchnia

Na zdjęciu kuchnia z lodówką, pralką kuchnią ,płytą indukcyjną, na zdjęciu nie ma mikrofalówki która także jest na wyposażeniu oraz odkurzacza.

Mieszkanie Sochaczew – łazienka

Łazienka z prysznicem szafeczkami, niewielka ale funkcjonalna

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem tego mieszkania w Sochaczewie przy ul. 15 Sierpnia 2 – skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.